Stoiska

Posiadając doświadczenie w projektowaniu wnętrz rezydencjonalnych, specjalizuję się również w projektowaniu komercyjnym, głównie na potrzeby targów. Przez lata zaobserwowałam wiele sytuacji potwierdzających, że idealne stoisko powinno nie tylko się wyróżniać, ale też być zaprojektowane dla osób zarządzających przestrzenią. Pracownicy mogą zapraszać więcej gości na swoje stoisko, dzięki pracy w miejscu, w którym czują się dobrze. Pokazują, że są oddani marce, którą reprezentują. „Sky is the limit”, jeśli chodzi o projektowanie komercyjne. Ma tylko dwie przeszkody – budżet i powierzchnię.

Stoisko IdeaLeasing to brandingowe stoisko o pow. 20m2. Projekt przepierzonych elementów stoiska, inspirowanymi kształtem piktogramu w logotypie firmy. Zostało zbudowane na targach Autostrada ’15 w Kielcach.

Kielce – Autostrada 2015 – Firma IDEA LEASING – 20m2

Stoisko budowane w trakcie rebrandingu firmy. Zaprojektowany został element przeskalowanego piktogramu na froncie zabudowy. Stoisko zbudowane na targi CPHI ’13 w Madrycie.

Madryt – CPHI 2013 – Firma ARK – 30m2

Zabudowa Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego. kolorową formę i kształt zawdzięcza wariacji na temat Logotypu.

Monachium – Expo Real 2019 – Bydgoski Park Przemysłowo Technologiczny

Projekt stoiska dla Galdermy na Targi Medycyny Estetycznej w Hotelu Marriott w Warszawie.

Warszawa (Hotel Marriott) – Kongres Medycyny Estetycznej – Galderma – 30m2

Stoisko SACO, jest stoiskiem produktowym eksponującym nakrętki do perfum. Przepierzeniem jest patern 3d – kwiaty, w ich środkach zamontowane są nakrętki do kosmetyków marki SACO.

Monako – Luxe Pack 2014 – firma SACO – 16m2

Projekt stoiska dla SPOTLINE miał na celu pokazanie produktu (lamp wewnętrznych) w otoczeniu wnętrza domu. Targi Energetab ’15 w Bielsku Białej.

Bielko-Biała – Energetab 2015 – Spotline – 24m2

Monachium – Expo Real 2019 – Bydgoski Park Przemysłowo Technologiczny